TOTAL RUBIA, 6 bin 566 uzun yol sürücüsüne eğitim verdi

Türkiye'de 29 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması alanlarında faaliyet gösteren Total Turkey Pazarlama’nın, uzun yol sürücülerine yönelik gerçekleştirdiği'TOTAL RUBIA Roadshow 2019' sona erdi. 2 Eylül-25 Ekim tarihleri arasında 7 bin 600 kilometre yol kat eden TOTAL RUBIA, 19 ilde 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle buluştu.

2018 boyunca 21 ilde, 26 noktada 6binden fazla ağır vasıta sürücüsüyle buluşan TOTAL RUBIA, bu yıl da uzun yolsürücülerini yalnız bırakmadı. Total Turkey Pazarlama tarafından ağır hizmetmadeni yağlarını tanıtmak amacıyla düzenlenen ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ Eylül-Ekimaylarında 19 ilde, 25 noktada 6 bin 566 uzun yol sürücüsüyle bir araya geldi. 2Eylül’de Çorlu’da başlayan ve 25 Ekim’de Bursa Gemlik’te sona eren TOTAL RUBIARoadshow bu süre zarfında 7 bin 600 kilometre yol kat etti.

Etkinliklerde katılımcılara doğru yağ seçimi,yeni nesil dizel motor teknolojisi, çevreci emisyon sistemleri ve yakıtekonomisi gibi konularda eğitimler verilirken sağlık ve zindeliğin bir ölçütüolarak kabul edilen vücut kompozisyon ölçümü yapıldı. Sürücülerin uzun yoldagüvenle yol almalarını sağlamak için emniyetli sürüş simülatörü ile yolgüvenliği farkındalığı yaratıldı. Çeşitli hediyelerin dağıtıldığı etkinliklerdebasket atma, bidon devirme gibi oyunlar oynandı.

AfrikalıAli sürprizi

Uzun yol sürücülerinin severekdinlediği Kral FM’in ünlü sunucularından ‘Afrikalı Ali’ lakaplı Ali Şentürk deRoadshow’un konuğu oldu. Afrikalı Ali, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’dadüzenlenen etkinliklerde takipçileriyle bir araya geldi ve etkinlikalanlarından canlı yayın yaptı. Afrikalı Ali, canlı yayın sırasında 10 şanslıdinleyicisine de TOTAL RUBIA ağır dizel motor yağı hediye etti.

Total Turkey Pazarlama ve TeknolojiDirektörü Fırat Dokur, ‘TOTAL RUBIA Roadshow’ etkinlikleri sayesinde bugünekadar on binlerce uzun yol sürücüsüyle buluşma imkanı yakaladıklarınıvurguladı. Dokur, “TOTAL RUBIA, bu yıl da önceki yıllar gibi uzun yolsürücülerinin yanında oldu. Markamıza duyduğumuz güveni ağır vasıtasürücüleriyle paylaşmak için her yıl sahaya çıkıyor ve il il dolaşıyoruz. TOTALRUBIA markamızın yüksek kalite ve müşteri taleplerine kulak vererek güvensağlayan yaklaşımıyla yakın gelecekte uzun yol sürücülerinin en çok tercih vetavsiye ettiği motor yağı markası olmasını hedefliyoruz” diye konuştu.