Aftermarket sektörünün en önemli etkinliği Autopromotec Fuarı, 22-26 Mayıs 2019’da 28. kez başlayacak

Aftermarket sektörünün Avrupa’daki en önemli uluslararası buluşma noktalarından olan ve İtalya’nın çok önemli bir markası haline gelen “Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı” geri sayıma başladı.

22-26 Mayıs 2019 tarihlerinde 28. kez kapılarını açacak olan Fuar, otomotiv aftermarket sektörünün uluslararası oyuncularını bir araya getiriyor ve firmalara önemli iş bağlantıları için zemin oluşturuyor.

OTOMOTİV AFTERMARKET SEKTÖRÜ İTALYA’DA MASAYA YATIRILDI
13-14 Haziran 2018 tarihlerinde İtalya’nın Bologna Şehrinde Autopromotec Konferansı gerçekleştirildi. 500’nin üzerinde profesyonelin ve 20’yi aşkın kurumun katıldığı konferansta, aftermarket sektöründeki uluslararası işbirlikleri ve son gelişmeler gündeme getirildi. ‘’Workshop 4.0: dijitalleşme, hareketlilik ve araç bakım-onarımının geleceği’’ temalı konferans, yenilik odaklı yaklaşımıyla, Avrupa otomotiv sektörüne damgasını vurdu. Konferansın açılış konuşmasında Autopromotec CEO’su Renzo Servadei, “Gelecek, değişimi karşılamak için hızlı karar verme ve paylaşma ihtiyacını dayatıyor. Bunu da ancak, teknoloji pazarını harekete geçirerek yapabiliriz, dedi ”

AUTOPROMOTEC 2019 FUARI, AFTERMARKET PAZARINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRK FİRMALAR İÇİN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR BULUŞMA!

Autopromotec 2017, 158.000 m2’lik 14 holde ve 30.000 m2’nin üzerinde açık alanda gerçekleştirildi. 53 ülkeden 1.599 firmanın katıldığı Fuarı 113.616 profesyonel ziyaret etti. Fuar ile eş zamanlı olarak yapılan ‘’Autopromotec EDU’’ isimli seminer ve konferanslarda, aftermarket sektörünün dünü bugünü ve geleceği masaya yatırıldı. İtalya ve Türkiye arasında, şirket satın almaları ve evliliklerine imza atan Sancar Consulting’in Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar, 2 yılda bir yapılan Autopromotec Fuarı’nın Türk Aftermarket üreticilerine büyük fırsatlar ve yeni pazar olanakları sağladığını, Türk üreticilerin Fuar’da, gerek üretim kalitesi, gerekse fiyat açısından çok ilgi gördüğünü, söyledi.

Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı”, İtalya’nın Bologna Şehrinde, 22 Mayıs 2019 tarihinde 28. kez kapılarını açacak.