Yiğit Akü Automechanica Dubai’de marka gücünü gösterdi

Yiğit Akü; 2017 yılında Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Orta Asya fuar katılımları ardından 07-09 Mayıs 2017 tarihinde Dubai World Trade Center’da gerçekleşen Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarları Fuarı’nda ilgi odağı oldu.  

 

 

Uluslararası yatırım gücü ve fuar katılımları ile sektöründe adından söz ettiren %100 milli sermaye ve milli akü üreticisi Yiğit Akü, çözüm odaklı yaklaşımı, yenilikçi yapısı ve inovasyonu güçlü adımları ile dünya genelinde adından söz ettirdi.

Yiğit Akü katılım sağladığı yurtdışı fuarlarında inovasyonu yüksek, prestij kategorisinde akıllı aküler, Stop Start teknolojisi ile üretilmiş özel aküler, endüstriyel alanlarda kullanılan jel aküler, elektrikli araçlara özel lityum iyon aküler ile uluslararası arenada tedarikçileri ve tüketicileri ile buluştu.

Yiğit Akü, Dubai Automechanika fuarı ardından 31 Mayıs – 2 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Güneş Enerjisi Fuarı Intersolar München’de yerini alacak.

Ekonomik gelişmenin kaynağı olarak Ar-Ge ve Ür-Ge’ye dayalı yatırımlarını her yıl daha da artıran Yiğit Akü, 40 yılı aşan tecrübesi, 5 kıtada 90 dan fazla ülkeye ihracatı ile sektöründe lider adımlar ile ilerliyor.