Yeni NGK G-POWER kıymetli metal bujiler yeni teknolojilere geçiş için ideal bir fırsat sunuyor

NGK SPARK PLUG EUROPE yeni ürün serisi değerli metal bujileriyle Aftermarket müşterilerine standart buji modellerinden yeni teknolojilere geçiş için yüksek performanslı, uygun fiyatlı, bir fırsat sunuyor.

Özellikle Aftermarket için geliştirilen 13 yeni platin bujiyi içeren G-Power serisi distribütör ve servislerin halen standart nikel bujilerle donatılmış otomobiller için daha güçlü, yüksek kaliteli bir alternatif talebine cevap vermek için üretildi.

Her G-Power referans numarası bir takım standart bujiyi kapsar, ürün aralığını belirlemeyi ve stoklamayı kolaylaştır. 13 yeni buji birlikte 84 standart bujiyi kapsar, yollardaki milyonlarca otomobili temsil eden 70 otomobil markası ve 3.500’den fazla model için artırılmış performans ve kalite verir.

Bujilerin piyasaya sunulması NGK SPARK PLUG EUROPE’nın, aralarında Laser Platin/İridyum, LPG Laserline, İridyum IX ve NGK Yarış serisinin olduğu ‘special selection/özel seçim” buji ürün portföyündeki genişlemeyi işaret etmektedir.

Şirket, G-Power bujilerini aşamalı bir sunuş programıyla piyasaya vermektedir. Daha önce Ortadoğu ve Rusya’da sunulan buji serisi, bu yıl itibarı ile Türkiye pazarına da giriş yapmıştır.

G-Power bujilerin daha gelişmiş bir ürüne yükseltme potansiyeli, üstün performansı, uzun ömrü ve otomobil araç parkını geniş kapsaması ile, piyasaya sunulduğu her yerde ürünü son edece yaygın, herkesin tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Sadece Rusya’da, 13 buji referans numarası yaklaşık 12 milyon araç gibi etkileyici bir araç parkını kapsamıştır.

David Loy, NGK SPARK PLUG EUROPE ‘da EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika) bölgesi Aftermarket Başkan Yardımcısı, ürünü “AB bölgesinde pazara sunuş öncesi yaptırdığımız analizlerde de gözüktüğü gibi, şimdiye kadar G-Power’a yönelik olağanüstü bir karşılık gözlenmiştir. Bu bujiler standart ürünler portföyünü uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kıymetli metal bujilerle üst seviyeye tamamlamak isteyen tüm distribütörler için mükemmel bir ürün olmuştur. Daha fazla sürücünün, ilk kalkışı daha hızlı yapabilmesi, daha iyi yakıt ekonomisi, daha düşük emisyonlar ve daha iyi ateşleme performansının sağlayacağı yararlardan faydalanmaları için ideal bir yoldur” diye teyit etmektedir.