TATCOM ortağı Oto Rulman müşterileriyle Schaeffler buluşması

Schaeffler Automotive Aftermarket Türkiye, satış ortakları arasında bulunan Oto Rulman ve müşterileri ile İzmir’de düzenlenen eğitim etkinliğinde bir araya geldi.

Dünyanın en büyük satın alma gruplarından Temot International hissedarlarından TATCOM’un ortaklarından Oto Rulman’ın ev sahipliği yaptığı etkinlik, Dış Ticaret Yöneticisi Sn. Gizem Erakın’ın firma sunumu ile başladı. Schaeffler yetkilileri tarafından verilen eğitim ile devam eden programda usta ve perakendeci olmak üzere yaklaşık 34 kişinin katıldığı grup ile teknik bilgilendirmeler ve yeni ürün uygulamaları hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı. Schaeffler’in müşteri memnuniyetini artırarak pazardaki lider konumunu daha ileri seviyeye taşımak için gerçekleştirdiği bu etkinliklerde müşteriler ile karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ortam sunuluyor.

Schaeffler’in LuK, INA, FAG ve Ruville markalarına yönelik gerçekleştirilen sunumlarda ürünlerin çalışma prensipleri ve ilgili arıza teşhisi konusunda detaylı bilgiler de verildi. Schaeffler ve Oto Rulman’ın müşterileriyle ilişkilerini daha da pekiştirdiği etkinlik düzenlenen akşam yemeği ile sona erdi.

Bilgi alışverişinin yoğun olarak yaşandığı etkinlik katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.