Supsan “En İyi Tedarikçi” Ödülünü kazandı

Oyak Renault’nun birlikte çalıştığı firmalara her yıl verdiği “Yan Sanayi Başarı Ödülleri”nde bu yıl Supsan “En İyi Tedarikçi” ödülüne layık görüldü.

Borusan Holding şirketlerinden Supsan A.Ş. yeni bir ödül kazandı. Oyak Renault’nun iş birliği içinde çalıştığı şirketlerin performanslarını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla her yıl verdiği “Yan Sanayi Başarı Ödülleri’ kapsamında Supsan “En İyi Tedarikçi Ödülü”nün sahibi oldu.

Ödül verilecek firma, Oyak Renault Satın Alma Direktörlüğü tarafından belirlenmiş olan kalite, maliyet, süre, geliştirme ve yönetim hedeflerine ulaşma kriterlerine göre belirleniyor.

Ödülü AGD-Alliance Global Direktörü Levent Saklıyan’dan alan Supsan Genel Müdürü Salih Alson bu ödülün kendileri için son derece anlamlı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Tüm faaliyetlerimizde dünya standartlarında yüksek kaliteye ulaşmayı, üst düzeyde müşteri memnuniyeti elde edebilmeyi amaçlıyoruz. Aldığımız bu ödül bize bu yolda büyük bir ivme kazandırdı. Bundan sonra da tüm müşterilerimiz için iyi bir tedarikçi olabilmek ve onlar adına katma değer yaratabilmek amacıyla faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.”