Seger, Automechanika’da yoğun ilgiyle karşılaştı

Seger, 4-7 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2019 Fuarı’nda yenileme pazarının lideri olması nedeniyle yoğun ilgi gördü. Hali hazırdaki ve potansiyel iş ortaklarıyla bir araya gelen Seger aynı zamanda yeni ürünü ıslık kornayı da tanıttı.

Seger, uluslararası otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2019 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle bir araya geldi.  Yıl boyunca “Yolların Sesi” kapsamında il il dolaşarak oto sanayi sitelerinde ürünlerini anlatan ve ürünleriyle ilgili geri bildirimleri alan Seger bu defa iş ortaklarını kendi standında ağırlayarak tüm ürün yelpazesini tanıtma fırsatı buldu.

Türkiye’nin lider otomotiv endüstrisi fuarı bu yıl 36 ülkeden 1400’ün üzerinde firmayı ağırladı. Fuarda yeni ürünlerini tanıttıklarını belirten Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, “Biz 2014 yılından bu yana yenileme pazarının kalbinin attığı tüm sanayi sitelerindeki potansiyel iş ortaklarımızı ziyaret ediyoruz. Bugüne kadar 23 ilde 8500 kişiye ulaştık. Bu ziyaretlerde hem ilişkilerimizi tazeliyor hem de onları dinleme fırsatı buluyoruz. Sahadaki ziyaretlerimizin olumlu yansımalarını bu yıl fuarda oldukça yoğun hissettik. Sahada birebir görüştüğümüz esnaf ve işletmeler standımıza gelerek bizi daha yakından tanıma fırsatı buldu. Ayrıca piyasaya sunumunu yılın ikinci yarısında gerçekleştireceğimiz ıslık kornamızı da tanıttık. Islık korna daha çok ağır vasıta, kamyon ve tırlar için ürettiğimiz bir havalı korna modelimiz. Sesi gerçek bir ıslık sesine benzediğinden, piyasada bu isim ile adlandırıldı. Standımızda ziyaretçilerimize ıslık korna ve diğer ürünlerimizin kullanım alanları ve özellikleri hakkında bilgi verdik. Sektörü buluşturması ve piyasaların canlanması için Automechanika İstanbul çok önemsiyor, bu tip fuarların piyasaları canlandırmada etkisini asla göz ardı etmiyoruz” diye konuştu.