Seger, Automechanika Fuarı’nda ıslık kornayı tanıtacak

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, 4-7 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Automechanika İstanbul 2019 Fuarı’na katılarak yeni ürünlerini tanıtacak.

Seger, uluslararası otomotiv endüstrisini bir araya getiren Automechanika İstanbul 2019 Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşacak. Seger, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yeni kornalarını tanıtacak.

Automechanika İstanbul Fuarı’nın otomotiv yan sanayi sektörünü bir araya getirdiğini belirten Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, “Seger olarak bu yıl fuarda yeni ürünümüz olan ıslık kornayı tanıtacağız. Islık korna daha çok ağır vasıta, kamyon ve tırlar için ürettiğimiz bir havalı korna modelidir. Sesi gerçek bir ıslık sesine benzediğinden, piyasada bu isim ile adlandırılmıştır. Islık kornanın piyasaya sunumu ise yılın ikinci yarısında olacak. Automechanika bizim için yeni ürünlerin tanıtımı, mevcut ilişkileri geliştirme ve yeni işbirlikleri açısından önemli bir fırsat. Fuar, otomotiv endüstrisinden orijinal ürün üreticileri (OEM) ve yedek parça profesyonellerini bir araya getiriyor. OEM ve yenileme pazarında söz sahibi olan global bir marka olma hedefiyle ilerliyoruz. Bu nedenle dünya çapında otomotiv sektörünün temsilcilerinin yer aldığı tüm fuarlarda yer almaya devam edeceğiz. Sektörün hareketlenmesi ve piyasaların canlanması için fuarları önemli bir fırsat olarak görüyorum ” diye konuştu.

Automechanika İstanbul 2019’da yeni kornası olan ıslık kornanın lansmanını gerçekleştirecek. Seger, Salon 8, B140 numarada bulunan standına uğrayan ziyaretçilere ıslık korna ve diğer ürünlerin kullanım alanları ve özellikleri hakkında bilgi verecek.