Schaeffler Automotive Aftermarket, AD International Tarafından Yılın Tedarikçisi Seçildi

AD International (ADI), 25 Nisan 2018 tarihinde Belçika'nın Brüksel kentinde her yıl düzenlediği tedarikçi zirvesi kapsamında Schaeffler'in Automotive Aftermarket bölümünü 2017 Yılın Tedarikçisi ödülüyle taçlandırdı. Tüm dünyada aktif ticaret yapan grup, bu ödülle birlikte, 2004'ten bu yana Schaeffler ile sürdürdüğü güçlü ve tutarlı ortaklığı onurlandırmış oldu.

Schaeffler AG Automotive Aftermarket CEO’su Michael Söding, “Güvenilirlik, kalite ve güven sadece şirketimizi anlatmak istediğimiz sözcükler değil, bu sözcükler tüm AD International üyeleriyle olan uzun süreli ortaklığımızı da şekillendiriyor” dedi. “Aslında, bağımsız yedek parça pazarı şu anda bir dönüşüm içerisinde. Biz de Schaeffler’in bağımsız bir bölümü olarak uzun vadede müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok daha iyi ve esnek bir şekilde karşılayacak birçok plan hazırladık. Bu dönüşümü, ortaklarımızla birlikte otomotiv bağımsız yenileme pazarının geleceğini şekillendirmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Bu ödülü aldığımız için çok mutluyum. Bu ödül sadece bugüne kadarki başarılarımızı onurlandırmakla kalmıyor, ADI’nın uzun zamandır bize duyduğu güveni de güçlendiriyor.”

AD International’ın merkezi Kortenberg, Belçika’dadır. 1970 yılında kurulan AD International, toptan otomotiv parçası satışı yapan ilk organizasyondur ve günümüzde uluslararası ticaret grupları arasındaki büyük oyunculardan biridir. Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Asya’daki 40 ülkeden aktif üye olarak 600 dağıtımcısı bulunmaktadır. ADI, 2014 yılında, bağımsız yedek parça pazarındaki lider dağıtım şirketlerini bir araya getiren 1Parts’ın ortak üyesi olmuştur.