Schaeffler ana tahrik sistemleri ve devir ayarlı alternatör kasnakları yedek parça kataloglarının yeni baskısı yayınlandı

Schaeffler, INA markası altında motor onarımı için toplam 1.500'ün üzerinde farklı parça sunan, güncellenmiş iki ayrı yedek parça kataloğu yayınladı.

Katalogda yer alan ve Schaeffler Automotive Aftermarket bölümü tarafından hazırlanan yeni referans çalışmaları sayesinde tamirhane çalışanları, ister kayış tahrikli ana tahrik sistemleri ister devir ayarlı alternatör kasnakları için aradıkları yedek parçaları ve onarım çözümlerini kolayca bulabilecekler.

Yeni “INA Ana Tahrik Sistemi 2018/2019” kataloğu, yaklaşık 80 üreticinin ürettiği binek otomobiller ve hafif ticari araçlar için 1.200’ün üzerinde farklı parça içeren 600’e yakın sayfadan oluşuyor. 1967 ile 2018 arasında üretilen araç modellerini içeren bu referans dokümanda, gergi rulmanı ve saptırma kasnağı gibi münferit parçalara dair listelerin yanı sıra su pompalı ya da pompasız INA Triger Kayışı Kitleri gibi komple onarım çözümlerinin tüm portföyleri bulunuyor. Yeni eklenen çözümler arasında, Schaeffler’in yedek parça pazarına bu sene sunmaya başladığı yağla çalışan triger kayışları için onarım çözümleri yer alıyor.  INA ana tahrik sistemi portföyü, bu onarım çözümü ile birlikte, Avrupa’daki binek otomobil ve hafif ticari araç filosunun yüzde 97’sini kapsıyor. Tamirhaneler, “INA Ana Tahrik Sistemi 2018/2019” kataloğunu, Schaeffler Automotive Aftermarket bölümü distribütörlerinden temin edebilirler.

Schaeffler’in teknik uzmanlığı ile hazırlanan “INA Devir Ayarlı Alternatör Kasnakları 2018/2019” kataloğu, devir ayarlı alternatör kasnakları ile ilgili her şeyi içeren 250 sayfadan oluşuyor. Bu referans çalışmasında, 70 civarında üreticinin 1995 ile 2018 arasında ürettiği binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır vasıtalar ya da traktörler için yaklaşık 240 devir ayarlı alternatör kasnağı ve 40’ın üzerinde alternatör kaplini listeleniyor. Tamirhane profesyonelleri, ana tahrik sistemlerinin güvenilir bir şekilde onarımı için uygun özel servis takımlarını da bulabilecekler.