OSRAM’dan BMW ve Seat için LED Dinamik Ayna Sinyalleri

Aydınlatma teknolojisinde dünyanın önde gelen şirketlerinden OSRAM, LEDriving serisini yeni ürünlerle zenginleştiriyor. BMW ve Seat otomobil modelleri için geliştirilen LED Dinamik Ayna Sinyal ürünleri, yüzde 200’e kadar görünürlük sağlayarak aracınızda güvenle seyahat etmenizi sağlıyor.

Yenilikçi otomobil aydınlatmaları portföyünü sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli zenginleştiren OSRAM, LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri (DMI) ile yan aynalar içine gömülü sinyallerin dinamik versiyonlarını sunuyor. Güçlü LED teknolojileri ile minimum ECE standartlarına göre yüzde 200’e kadar daha fazla görünürlük sağlayan sinyaller, yüksek kontrastı ile günün her saati görünürlüğü en yüksek düzeye çıkaran yoğun amber renkli ışığıyla güvenli sürüşe katkıda bulunuyor. LEDriving sinyal lambaları pek çok araç modeli ile de uyumlu.

LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri’nin kullanıcıların tercihine göre black ve white olmak üzere iki seçeneği bulunuyor. Black ürünü siyah ve koyu renkli araçlar ile mükemmel uyum sağlarken, white versiyonu da sinyal lambası içerisindeki şeffaf camı ile tüm araç renklerine şık bir görünüm katıyor.

Dayanıklılığı test edilen yüksek kalite

Ayna sinyallerini OSRAM LEDriving Dinamik Ayna Sinyalleri (DMI) ile değiştirmek çok kolay. Montajı son derece basit olan sinyaller için herhangi bir özel alet ya da kablolama gerekmiyor. 5 yıllık ürün garantisi ile satışa sunulan sinyallerin yüksek ürün kalitesi ise OSRAM laboratuvarlarında yapılan suya, toza, düşük ve yüksek sıcaklıklara, titreşim ve UV dayanıklılık testleri ile onaylandı.

OSRAM, bugüne dek VW Golf VII, VW Touran, BMW 1-2-3-4 ve X1 serileri ile Seat Leon, Ibiza ve Arona’ya uygun geliştirdiği dinamik ayna sinyallerini kullanıcıların beğenisine sundu. Bu seriye yenilerini eklemek için çalışmalarına devam eden OSRAM’ın sıradaki ürünlerini de Audi ve Ford araç modellerine uygun tasarlayacağı belirtiliyor.