NGK Spark Plug 80. Yıldönümü, Automechanika Fuarında Kutlayacak

NGK Spark Plug Europe, Automechanika fuarında NGK Spark Plug şirketinin 80. yıldönümünü kutlayacak, yeni ürünleri ve yeni bir marka görünümünü vitrine çıkararak ateşleme ve sensör teknolojisindeki liderlik konumunu pekiştirmeye çalışacak. Şirket ayrıca, Messe Frankfurt fuar şirketinin Almanya Bağımsız Yedek Parça Pazarı Derneği (Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V. – VREI) ile birlikte düzenlediği “Mechanic Games” yarışmasına katılacak.

13–17 Eylül tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenecek olan ve yılın yenileme pazarına yönelik en önemli fuarında NGK Spark Plug Europe’ın standı yine 3 numaralı sergi salonunda yer alacak (B51 numaralı stand). Şirket, ürün yelpazesine yaptığı birçok eklemenin yanı sıra yenileme pazarına ait tamamen yeni bir ürün serisini tanıtacağını duyurdu. NGK Spark Plug Europe ayrıca yenileme pazarı müşterilerine sunduğu teknik servisin kapsamına, yaptığı en son genişletme konusunda da bilgilendirme yapacak. Bunun dışında Automechanika fuar standında NGK ve NTK markalarının yeni marka tasarımı ilk defa görücüye çıkacak.

Ateşleme ve sensör teknolojisinde uzmanlaşmış şirket, Automechanika fuarında ayrıca “Mechanic Games” adı verilen yarışmaya destek verecek. 16 ve 17 Eylül günlerinde 3 ve 4 numaralı sergi salonları arasında kalan, Agora olarak bilinen merkezî açık hava sahasında düzenlenecek olan ve tamirhane sektöründen gelen ziyaretçileri hedefleyen bu yarışmaya katılanlar, çok sayıda farklı dalda yarışabilir. En başarılı erkek yarışmacı, en başarılı kadın yarışmacı ve en başarılı ekip, 250 Euro değerinde birer ödül kazanabilecek. “Mechanic Games” yarışması, Messe Frankfurt fuar şirketinin ve Almanya Bağımsız Yedek Parça Pazarı Derneği (Verein Freier Ersatzteilemarkt e.V. – VREI) ile üye kuruluşlarının ortak bir girişimidir. VREI derneğinin kurucu üyelerinden biri olarak NGK Spark Plug Europe, düzenlenecek olan on etkinliğin bir tanesini organize edip gözetleyecek.