MAHLE: Aftermarketi gelecekte neler bekliyor – yağ pompasından yağ yönetim modülüne

Yağ soğutmalı güç aktarım sistemi bulunan elektrikli araçlardaki yağ yönetim talepleri, klasik yanmalı motorlardan belirgin şekilde farklı. MAHLE bu nedenle, OEM iş segmenti için filtre, elektrikli yağ pompası, soğutucu ve termostattan oluşan yeni bir yağ yönetim modülünü pazara sundu.

Bu yağ yönetim modülü sayesinde, araç üreticileri yüksek performanslı elektrikli tahriklerin gelişmesiyle ilişkili artan gereklilikleri karşılayabiliyorlar. MAHLE, orijinal ekipman uzmanlığı sayesinde, tamir ve bakım için ihtiyaç duyulan değişim parçalarını—örneğin filtre elemanları, soğutucular ya da pompalar—aftermarkete de hızlı bir şekilde sunabiliyor.

MAHLE Aftermarket Genel Müdürü ve Kurumsal Yönetim Başkan Yardımcısı Olaf Henning, şöyle ifade ediyor:  “Bugün orijinal ekipman olarak kullanılan bir MAHLE ürünü, yarın aftermarkete yüksek bulunabilirlik seviyesi, en yüksek kalite ve serviste ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetler ve bilgiler ile birlikte, toplam bir çözüm olarak sunulabiliyor. Tanılama cihazlarından eğitimlere kadar geniş bir yelpaze.”

MAHLE bir süredir, yeni mobilite alanındaki ürün yelpazesini genişleterek mobilite dönüşümüne hazırlanıyor ve geleceğin MAHLE Aftermarket ürün yelpazesi için zemin hazırlıyor. MAHLE, bir çözüm sağlayıcı olarak sadece doğru yedek parçaları sunmakla kalmıyor, ayrıca servisleri tanılama cihazları ve servis cihazları, eğitim, tamir ve bakım bilgileri (RMI) ile de destekliyor.