MAHLE Aftermarket, İftar Yemeği verdi

MAHLE Aftermarket Türkiye ve Mercanlar Otomotiv işbirliği ile 16 Mayıs Perşembe günü düzenlenen iftar yemeği organizasyonu 250 kişilik bir katılımla Bursa Deluxe Hotel’de gerçekleşti.

Yemekte bağımsız tamirhane, yedek parça bayileri, özel servis, yetkili servis, toptan/perakendeci iş modellerinde hizmet veren 250 kişiye yakın usta ve uzmanla bir araya gelindi.

MAHLE Aftermarket‘in otomotiv satış sonrası pazarına yönelik geliştirdiği ürün gamı hakkında bilgileri içeren sunumla başlayan organizasyon, iftar yemeği ile devam etti. Organizasyon boyunca MAHLE Aftermarket ve Mercanlar Otomotiv yetkilileri ile ustalar sektör ve ürünler hakkında detaylı değerlendirmeler yapma şansı buldu. Gecenin sonunda MAHLE Aftermarket tarafından katılımcılara organizasyon hatırası olarak özel hazırlanmış hediye pistonları teslim edildi.

İftar yemeği ardından konuşan MAHLE Aftermarket Türkiye Satış ve Teknik Servis Müdürü Kadir Çilek, “MAHLE’nin hem içten yanmalı motorlar hem de elektrikli araçlar için sunmuş olduğu geniş ürün portföyünü sahaya yakından anlatmaya devam edeceğiz” dedi.