Hoover, Cumhuriyet coşkusunu Klasik Otomobil Rallisi’nde kutladı

110 yıldır teknolojiye hayat veren Hoover, Klasik Otomobil Kulübü tarafından 26-29 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen Cumhuriyet Rallisi’nin sponsorluğunu üstlendi. Candy Hoover Türkiye CEO’su Servet Akkaynak’ın kendi aracıyla yarışmacı olduğu etkinlikte, Cumhuriyet coşkusu ralli heyecanıyla birleşti

dav

Eskişehir’de ürettiği akıllı teknolojileri dünyanın 50’den fazla ülkesine ihraç eden Hoover, Cumhuriyet’in 95. yıl coşkusunu Cumhuriyet Rallisi’nde kutladı. Hoover’in sponsorluğunu üstlendiği, klasik otomobil tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği Cumhuriyet Rallisi, 26 Ekim’de İstanbul Marina’da basın toplantısıyla birlikte başlayarak, 27-28 Ekim tarihlerinde Ayvalık’taki sürüşle devam etti ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kortejiyle son buldu.

“Ülkemize değer katan projelerde yer almaktan memnunuz”

Kendi klasik otomobiliyle yarışmacı olduğu etkinliğe dair açıklamalar yapan Candy Hoover Group Türkiye CEO’su Servet Akkaynak, “Hoover olarak, başarı hikayemizde değerli bir rol oynayan sürdürülebilirlik anlayışımızla hayata geçirdiğimiz etkinlik projelerimizi oldukça önemsiyoruz. 2-3 Haziran 2018 tarihleri arasında da Batı Anadolu Rallisi adında benzer bir etkinliğe sponsor olmuştuk. Hoover olarak, ülkemize değer katan bu türden projelerde yer almak bizler için memnuniyet verici. Bu ralliyi diğerlerinden daha anlamlı kılan ise 95 yaşına basan Cumhuriyetimizin coşkusuna ortak olmamız. Bu vesileyle herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi.