Davanti’nin Yeni Nesil Protourası CITEXPO’da başlayacak

Autopromotec ve Automechanika Dubai’de göründükten sonra, Davanti’nin gelişimsel UHP lastiği Çin’in önde gelen lastik fuarında sergilenecek ve Çin, Uzak Doğu ve Avustralya’daki Davanti ortaklarına daha yakından bakma ve ekibine planları hakkında daha fazla bilgi alma fırsatı verecek.

CITEXPO Davanti için her zaman önemli bir fuar olmuştur. İngiliz firmanın bölgede güçlü bağlantılar kurmasına ve sürdürmesine yardımcı olmakta ve şu anda dünya genelinde 60’dan fazla ülkede satılan Davanti lastiklerinde önemli bir rol oynamaktadır.

Davanti Tyres Genel Müdürü Peter Cross, “Uzak Doğu ve Avustralya’yı her zaman markamız için önemli bölgeler olarak belirledik” dedi.

“CITEXPO, bölgenin devasa potansiyelini ortaya çıkarmak için hayati öneme sahip. Markamızı orada inşa etmeye çok zaman ve özen gösterdik. CITEXPO, Davanti Tyres’in neye çalıştığını ve bunun bir parçası olmak isteyenleri görebilecek kilit ortaklarla tanışma konusunda çok önemli olmuştur. ”

Protoura ek olarak, Davanti tüm lastik serisini Şangay’a getirecek. Buna küresel olarak satışa başladığından beri tüm arazi lastiği pazarını başarıyla bozan Terratoura da dahil.

Peter, “Bize sadece tarım ve sanayinin arazi erişimine ihtiyaç duyduğu pazarlarda değil, birçok topluluğun su yüzüne çıkmış yollarda hizmet etmediği ülkelerde de bir dayanak sağladı” dedi.

“Üstün fiyat etiketi olmadan birinci sınıf performans sunan Terratoura’yı sunmak, bu sürücülere alımları veya 4×4 için daha güvenli, daha uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor.

“Pasifik bölgesindeki potansiyel ortakların ihtiyaçlarını karşılamak için hiçbir zaman daha iyi olamadık.”

CITEXPO’ya katılmak isterseniz, lütfen www.citexpo.com.cn adresinden kaydolun. Salon 1, Stand 1528’deki Davanti’yi ziyaret edebilirsiniz.

Davanti Lastikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.davanti-tyres.com adresini ziyaret edin.