Çin Uluslararası Lastik Fuarı 2019, 19-21 Ağustos’ta gerçekleşecek

Bu yıl 17. kez düzenlenecek Çin Uluslararası Lastik Fuarı (CITEXPO), 19-21 Ağustos 2019 tarihlerinde Shanghai World Expo Sergi ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Uluslararası lastik, tekerlek ve ilgili ekipman fuarı profesyonellerin katılımı ile gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 40.000 metrekarelik fuar alanında yaklaşık 360 katılımcıya ev sahipliği yapacak fuar,  12.000’den fazla profesyonel alıcı ve ziyaretçiyi ağırlayacak. Fuarın odağı ve ölçeğinden dolayı ziyaretçiler, başka fuarlarda görmeyecekleri bazı yüksek kaliteli lastik, jant ve ilgili aksesuar tedarikçilerini ziyaret edebilecekler.

CITEXPO organizatörü, Güvenilir Uluslararası Fuar Servisleri Uluslararası Pazarlama Müdürü Sam Lai “Gösteri, dünyadaki en büyük lastik üretimi ve tüketim pazarında gerçekleştiği için değil, aynı zamanda bu fuarın yüksek oranda uluslararasılaşan alıcıları olduğu için dünya çapındaki lastik endüstrisinde en çok izlenen fuarlardan biri oldu. Katılımcıların beklentilerini aşmaktaydı. Ziyaretçilerimizin yaklaşık% 50’si 110’dan fazla ülkeden, dolayısıyla katılımcılarımız yalnızca Çin’e değil, aynı zamanda hemen hemen her ülkeye, özellikle de Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, ” açıklamasını yapıyor.

Lai, “Ticaret savaşının yarattığı belirsizlik nedeniyle, dünyanın dört bir yanından gelen bayilerin kesinlikle bu yıl gösteriye gelmesi gerekiyor, böylece en son bilgilere, işinizi nasıl etkileyeceği ve yeni bir anlaşma için pazarlık edinebilirsiniz. Dahası, ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek Çinli olmayan tedarikçilerimiz var. ”

Fuarda aşağıdaki bölümler yer alacaktır:
PCR, LTR, TBR ve OTR Lastikleri;
Otomobil, SUV ve Hafif ve Ticari kamyonlar için Tekerlekler / Jantlar;
Muhafazalar ve Borular;
Lastik Aksesuarları;
Lastik Tamiri için Ekipman;
Lastik Kaplaması; ve İlgili Diğer Hizmetler ve Ürünler.

Kayıt olmak veya daha fazla bilgi edinmek için bkz. www.citexpo.com.cn