Akıllı sürücüler ve lineer LED modüller ile IoT’a hazırlanıyor

OSRAM, gelişmiş veri alışverişi ve sensör bağlantısı sunan DEXAL LED sürücü ailesini genişletiyor. Açık ve kapalı alan uygulamaları için kullanılabilen DEXAL OTi DX LED sürücüler, geleceğin teknolojilerine bugünden uyumlu özellikleri ve radyo tabanlı teknolojisi sayesinde, bina yapısına büyük bir müdahalede bulunmadan mevcut aydınlatma tesisatlarında rahatlıkla uygulanabilen kablosuz ağların kurulmasını sağlıyor.

OSRAM’ın ayarlanabilir ışık şiddetine sahip DEXAL sürücüleri, özellikle güçlü, dayanıklı, güvenilir, düşük maliyetli ve yüksek kaliteli sistemler oluşturmak için çeşitli PrevaLED Lineer LED modülleriyle birleştirilebiliyor. PrevaLED Linear IND ve Brick LED modülleriyle birleştirilen OTi DX IND LED sürücüleri, genellikle zorlu çevresel koşulların olduğu endüstriyel tesislerde performanslarını gösteriyor. Sanayi uygulamalarında kullanılabilen bu sürücüler, NFC (temassız) arayüzü ve Tuner4TRONIC yazılımı sayesinde çeşitli modül kombinasyonlarına hızlı ve uygun bir şekilde programlanabiliyor.

OSRAM LED sürücüler DEXAL arayüzü sayesinde aydınlatma armatürlerinin bina yönetim sistemleriyle de sorunsuz bir şekilde bağlanmasını ve entegre sensörler ve RF modülleriyle akıllı bir aydınlatma altyapısının kurulmasını sağlıyor.